Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny

Oswajamy biznesplany. Druga edycja

Przed grupami inicjatywnymi starającymi się o dotację na założenie przedsiębiorstwa społecznego (lub zatrudnienie do niego kolejnych osób) najważniejsze zadanie – przygotowanie biznesplanu. Czasu pozornie jest sporo – na wasze biznesplany czekamy od 17 czerwca do 22 lipca. Praktyka pokazuje jednak, że zadanie nie jest proste, a potwierdzić mogą to uczestnicy pierwszego naboru, którzy do samego końca zmagali się z harmonogramami i kosztorysem. 

  

Oswajamy biznesplany 2

 

Znaczną część pracy uda się zapewne wykonać podczas wsparcia szkoleniowo – doradczego: kiedy to nasi specjaliści z każdą grupą będą pracować nad analizą rynku, charakterystyką potencjalnych klientów i konkurencji. Zarówno ich, jak i was będziemy po raz kolejny wspierać podczas naszej akcji Oswajamy Biznesplany (#oswajamybiznesplany). 

Zobacz materiały, jakie przygotowaliśmy podczas pierwszej edycji akcji: #oswajamybiznesplany. Znajdziesz tam poradniki, infografiki i inne przydatne narzędzia. 

Do 22 lipca będziemy publikować kolejne materiały, w tym: infografiki i e-booki, w których znajdziecie przydatne wskazówki do napisania biznesplanu. Pamiętajcie również, że na wasze pytania czekają nasi doradcy w 6 punktach w całej Wielkopolsce, możecie również do nas dzwonić i pisać. Całą akcję możecie śledzić na naszej stronie internetowej i na FB

 

Od czego zacząć? 

 

 1. Wejdź na stronę www.woes.pl 
 2. Wybierz zakładkę –> dotacje, a następnie –> dokumenty do pobrania
 3. Pobierz aktualnie obowiązujący biznesplan (WOES BIZNESPLAN 21 MARCA 2016).
 4. Szukaj przydatnych informacji na stronach: http://woes.pl/aktualnosci/oswajamy-biznesplany/ http://woes.pl/aktualnosci/oswajamy-biznesplany-druga-edycja/ 
 5. Śledź nasze konto na FB

 

Nie taka Komisja straszna, jak ją malują

 

A na początek coś naprawdę specjalnego: przepytujemy członków i członkinie Komisji Oceny Biznesplanów. To oni oceniali biznesplany w poprzedniej edycji. Teraz zgodzili się odpowiedzieć na pytanie – co jest dla mnie najważniejsze w biznesplanie? Warto przeczytać!

 

PORADNIK – KOB_wskazówki – W biznesplanie najważniejsze dla mnie jest….

 

 

 

Skontaktuj
się z Nami:
 • Konin
  ul. 3 Maja 26 | 62-500 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
 • Poznań
  ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content