Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny

Ośrodek

Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej to jeden z najlepszych Ośrodków Wspierania Ekonomii Społecznej w kraju.

O nas

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych to organizacja pozarządowa, która od ponad 10 lat działa w sektorze ekonomii społecznej. Swoją siedzibę …

Ośrodek

Od 2010 roku nieprzerwanie prowadzimy  Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej. Jest to Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.   

AKSES

AKSES to  System Akredytacji i Standardów Działania Instytucji Wsparcia Ekonomii Społecznej. System ten ma na celu wprowadzenie spójnych zasad

Dotacje

Wsparcie dotacyjne w ramach projektu WOES

PES

Przedsiębiorstwa ekonomii społecznej łączą działalność gospodarczą z działalnością na rzecz społeczności lokalnej!

Kontakt

Konin

ul. 3 maja 26
62-500 Konin
tel. 63 245 58 29
e-mail: biuro@spoldzielnie.org

Biuro OWES jest czynne pon.-pt. w godzinach od 8:00-16:00

Informacja o dostępności znajduje się w zakładce Ośrodek.

Poznań

ul. Górecka 115
61-475 Poznań
tel.: 61 887-11-66
biuro@spoldzielnie.org

Biuro OWES jest czynne pon.-pt. w godzinach od 8:00-16:00

Informacja o dostępności znajduje się w zakładce Ośrodek.

Przemysław Piechocki

pp_strona

Prezes Zarządu Stowarzyszenia
przemyslaw.piechocki@spoldzielnie.org
tel. 506 144 856

Jagoda Paluch

DSC_4696

Wiceprezeska Zarządu Stowarzyszenia
Koordynatorka działu księgowo-finansowego
jagoda@spoldzielnie.org
tel. 695016849

Marek Gruchalski

marekgruchalski

Radca prawny

Doradca kluczowy

marekgruchalski@gmail.com

Anna Dranikowska

Specjalistka ds. promocji i PR

Koordynatorka działu edukacji

anna@spoldzielnie.org
tel. 503 742 305

Maria Lewandowska

maria_strona

Specjalistka ds. kontroli, monitoringu i wsparcia PES

maria.lewandowska@spoldzielnie.org

tel. 606 634 047

Martyna Prochowska

martynka_strona

Specjalistka ds. szkoleń 

martyna@spoldzielnie.org

tel.: 61 887-11-66 

Dawid Zbawicki

dawid_strona

Doradca kluczowy

dawid.zbawicki@spoldzielnie.org

tel. 665 999 097

Zbigniew Prałat

Koordynator ds. inkubacji i wsparcia finansowego 
zbigniew.pralat@gmail.com
tel. 61 887 11 66

Jarosław Wypyszyński

jarek2_strona

Koordynator działu ds. animacji i partnerstw lokalnych
jarekwypyszynski@gmail.com
tel. 518 359 273

Karolina Dereżyńska

Specjalistka ds. promocji PES
karolina.derezynska@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

Emilia Wasielewska

 

Specjalistka ds. promocji

emilia.wasielewska@spoldzielnie.org
tel. 884 024 384

Joanna Szymczak

Specjalistka ds. wsparcia, monitoringu i kontroli PES

joanna.szymczak@spoldzielnie.org
tel: 63 245 58 29

Karolina Kortyla

Dział księgowo-finansowy
karolina.kortyla@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

Michał Sobieraj

Dział księgowo-finansowy
michal.sobieraj@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66

Katarzyna Piechocka

Specjalistka ds. reintegracji
katarzyna.piechocka@spoldzielnie.org

tel.: 63 245 58 29

Grażyna Twardowska

Doradca biznesowy
grazyna.twardowska@spoldzielnie.org
tel: 63 245 58 29

Maciej Sobczak

 

Doradca biznesowy

maciej.sobczak@spoldzielnie.org

tel.: 63 245 58 29