Oswajamy biznesplany. Druga edycja

Przed grupami inicjatywnymi starającymi się o dotację na założenie przedsiębiorstwa społecznego (lub zatrudnienie do niego kolejnych osób) najważniejsze zadanie – przygotowanie biznesplanu. Czasu pozornie jest sporo – na wasze biznesplany czekamy od 17 czerwca do 22 lipca. Praktyka pokazuje jednak, że zadanie nie jest proste, a potwierdzić mogą to uczestnicy pierwszego naboru, którzy do samego końca zmagali się z harmonogramami i kosztorysem. 

  

Oswajamy biznesplany 2

 

Znaczną część pracy uda się zapewne wykonać podczas wsparcia szkoleniowo – doradczego: kiedy to nasi specjaliści z każdą grupą będą pracować nad analizą rynku, charakterystyką potencjalnych klientów i konkurencji. Zarówno ich, jak i was będziemy po raz kolejny wspierać podczas naszej akcji Oswajamy Biznesplany (#oswajamybiznesplany). 

Zobacz materiały, jakie przygotowaliśmy podczas pierwszej edycji akcji: #oswajamybiznesplany. Znajdziesz tam poradniki, infografiki i inne przydatne narzędzia. 

Do 22 lipca będziemy publikować kolejne materiały, w tym: infografiki i e-booki, w których znajdziecie przydatne wskazówki do napisania biznesplanu. Pamiętajcie również, że na wasze pytania czekają nasi doradcy w 6 punktach w całej Wielkopolsce, możecie również do nas dzwonić i pisać. Całą akcję możecie śledzić na naszej stronie internetowej i na FB

 

Od czego zacząć? 

 

 1. Wejdź na stronę www.woes.pl 
 2. Wybierz zakładkę –> dotacje, a następnie –> dokumenty do pobrania
 3. Pobierz aktualnie obowiązujący biznesplan (WOES BIZNESPLAN 21 MARCA 2016).
 4. Szukaj przydatnych informacji na stronach: https://woes.pl/aktualnosci/oswajamy-biznesplany/ https://woes.pl/aktualnosci/oswajamy-biznesplany-druga-edycja/ 
 5. Śledź nasze konto na FB

 

Nie taka Komisja straszna, jak ją malują

 

A na początek coś naprawdę specjalnego: przepytujemy członków i członkinie Komisji Oceny Biznesplanów. To oni oceniali biznesplany w poprzedniej edycji. Teraz zgodzili się odpowiedzieć na pytanie – co jest dla mnie najważniejsze w biznesplanie? Warto przeczytać!

 

PORADNIK – KOB_wskazówki – W biznesplanie najważniejsze dla mnie jest….

 

 

 

Skontaktuj
się z Nami:
 • Konin
  ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
 • Poznań
  ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content