Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny

Spółdzielnia Socjalna Inter Media #WaszeRelacjeSąWażne

Beata Janicka, prezes Spółdzielni Socjalnej INTER MEDIA:

 

Spółdzielnia Socjalna INTER MEDIA działa w branży mediów. Zajmuje się głównie obsługą medialną gmin powiatu konińskiego oraz foto i video filmowaniem dla osób prywatnych oraz firm. Nasza siedziba znajduję się w Centrum Kultury w Kleczewie.

W związku z zaistniałą sytuacja praca Spółdzielni została znacznie ograniczona. Odwołano wszelkie zaplanowane wydarzenia (imprezy masowe, sesje rad gminy i miasta, konkursy, odwołano zaplanowane wywiady i materiały promocyjne dla przedsiębiorstw) co znacznie zmniejszyło nasze dochody. Staramy się pracować zdalnie jednak nie możemy w pełni wykorzystać naszego potencjału.

Jesteśmy dobrej myśli i staramy się, aby przez ten czas nasza Spółdzielnia nie upadła. Mamy nadzieję, że kiedy sytuacja się uspokoi uda nam się nadrobić straty jakie ponieśliśmy w związku z pandemią.
W obecnej sytuacji najważniejsze jest dla nas dobro naszych pracowników i to aby zostali oni zdrowi i po kwarantannie wrócili do nas. Życzymy wszystkim pozostałym wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach i prosimy jednocześnie o to aby pozostali w domach.

Pozdrawiamy,

Zespół SPS INTER MEDIA

https://ttr24.pl/redakcja/

 

Spółdzielnia Socjalna Inter Media jest wydawcą regionalnej Telewizji TTR, która funkcjonuje na lokalnym rynku od stycznia 2017 roku. Przedsiębiorstwo społeczne powstało 24 sierpnia 2016 roku i aktywnie działa na rzecz promocji i informacji w regionie. 

Spółdzielnia  realizuje również usługi produkcji filmów promocyjnych dla firm i instytucji, spotów reklamowych, produkcyjnych, usługi z zakresu fotografii, obróbki materiałów audiowizualnych i szeroki wachlarz pomniejszych produktów marketingowych

Spółdzielnia Socjalna Inter Media

Ul. Al. 600-lecia 33, 62-540 Kleczew

E-mail: redakcja@ttr24.pl

Telewizja TTR 

Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. 3 Maja 26 | 62-500 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content