Fundusze Europejskie Program Regionalny
Fundusze Europejskie Program Regionalny
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Samorząd Wojewodztwa Wielkopolskiego
Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny

LEADFARM 5.0. Badanie spółdzielczych potrzeb szkoleniowych

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu: potrzeby szkoleniowe (nauka umiejętności, w tym cyfrowych) pracowników sektora spółdzielczego.
Badanie przeprowadzane w ramach realizowanego przez nasze Stowarzyszenie Projektu LEADFARM 5.0. Informacje gromadzone w ramach projektu badawczego dotyczącego obecnych i przyszłych potrzeb w zakresie umiejętności pracowników w sektorze spółdzielczości rolno-spożywczej. Projekt badawczy (LeadFarm 5.0, projekt ERASMUS+) jest realizowany przez konsorcjum 8 partnerów z 7 krajów europejskich.

Zebrane informacje pomogą dalej rozwijać programy szkoleniowe w kontekście projektu ERASMUS+ „LeadFarm 5.0” które ostatecznie będą wykorzystywane w instytucjach szkoleniowych w różnych krajach europejskich.  Celem Projektu jest pomoc pracownikom sektora rolno-spożywczego i spółdzielczego w lepszym przygotowaniu się do obecnych i przyszłych wymagań rynkowych i społecznych.


-> Link do ankiety: wersja PL    

 

Leadfram 5.0 analizuje przyszłe trendy, które przekształcą gospodarkę i społeczeństwo do 2030 roku. Wprowadza innowacje w systemie szkoleń poprzez opracowanie nowego programu nauczania i treści dla nowych profili i umiejętności. Nada dzięki temu ciągłość projektowi LEADFARM, odzwierciedlając wyraźną i znaczącą ewolucję w kierunku Społeczeństwa 5.0, pozwalając zrobić kolejny krok w kierunku zmiany pokoleniowej i równowagi płci, aby lepiej przygotować młodych rolników i spółdzielnie rolno-spożywcze do przyszłych trendów wynikających z zakłóceń cyfrowych i zmian klimatycznych.

Więcej informacji o projekcie: tutaj
Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. 3 Maja 26 | 62-500 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content