Zdjęcie przedstawia plakat filmu „Serce Dębu” – znajduje się na nim drzewo oraz wiewiórka.
„Serce dębu” to spektakularny i wciągający film, który prezentując kolejne cztery pory roku, stanowi liryczną odę do życia, w którym głos zabiera wyłącznie natura. Został nakręcony w technologii 4K, dzięki czemu widzowie są w stanie przeżywać również codzienną walkę o pożywienie, schronienie i przetrwanie leśnych bohaterów. Trudno w nim nie dostrzec ważnego głosu w walce o ochronę przyrody i prawa zwierząt.
Zdjęcie: Trwa dyskusja w sali kinowej z publicznością, a na scenie organizator i zaproszeni goście.
Po filmie do dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli Fundacji Laboratorium Sztuki i Dziedzictwa „Inspekt”. Rozmawialiśmy o wrażliwości na naturę i otaczającej nas przyrodzie. Dzięki Natalii i Maciejowi świat przyrody mimo, że tajemniczy stał się dla uczestników wydarzenia piękny i fascynujący.
Zdjęcie: trwa dyskusja, na scenie organizator i przedstawiciele Fundacji Laboratorium Sztuki i Dziedzictwa „Inspekt”.
A pytaniom… nie było końca! Była to bardzo pouczająca i inspirująca dyskusja, która dostarczyła mnóstwo odkrywczych wniosków wśród widzów. Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za obecność! 🙂
i… zapraszamy na warsztaty z przedsiębiorczości szkoły podstawowe z całego subregionu konińskiego! 🙂 Więcej o warsztatach tutaj