WOES w Kinie Oskard: Za duży na bajki 2

Ekonomia społeczna Kinie Oskard! Serdecznie zapraszamy na bezpłatny pokaz filmowy w piątek 19 kwietnia o godzinie 10:00 do konińskiego kina Oskard na bezpłatny pokaz filmu pt. „Za duży na bajki 2”.

 

Plakat filmowy przedstawiający bohaterów filmu "Za duży na bajki 2"

 

O filmie 

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?

 

źródło: www.zef.org.pl

Rekomendowana grupa wiekowa: 10+

Po pokazie 

Po pokazie zapraszamy na dyskusję z przedstawicielami organizacji działającej na rzecz dzieci i młodzieży. Więcej informacji już niebawem – zachęcamy do śledzenia nas w social mediach -> Facebook oraz Przedsiębiorczość Społeczna

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz dostępny TUTAJ

 

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy! 🙂

 

 

 

 

Wydarzenie jest finansowane w ramach projektu Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej.
Projekt WOES jest realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content