WOES 2018-2023: Spółdzielnia Socjalna Sport i Rehabilitacja

Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej tworzą ludzie. Z naszą pomocą powstało wiele świetnie prosperujących przedsiębiorstw społecznych. I tak między innymi powstała Spółdzielnia Socjalna Sport i Rehabilitacja.

 

Magdalena Fabisiak, prezeska Spółdzielni

Magdalena Fabisiak, Prezes Zarządu Spółdzielni Socjalnej Sport i Rehabilitacja:

Spółdzielnia Socjalna Sport i Rehabilitacja powstała dzięki zaangażowaniu dwóch organizacji – Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ i KSS Mustang. Zajmujemy się sprzedażą produktów medycznych – w skrócie prowadzimy sklep medyczny. Nasze poboczne działalności to transport osób niepełnosprawnych, dostosowanymi pojazdami do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wypożyczalnia sprzętu medycznego. Aktualnie Spółdzielnia zatrudnia 11 osób, w tym osoby z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Przystąpienie do  projektu WOES niesie za sobą same korzyści. Począwszy od fachowego doradztwa zarówno z zakresu marketingu, finansów oraz prawa w tym spółdzielczego, pomoc od merytorycznej strony tworzenia biznes planów, jak i końcowego rozliczania wszelakich dotacji po pomoc w tworzeniu, zakładaniu oraz rozwijaniu Spółdzielni. 

Współpraca z doradcami WOES spełnia nasze wszystkie oczekiwania. Możemy liczyć na systematyczne wsparcie z zakresu porad prawnych oraz prawa spółdzielczego. Wsparcie merytoryczne oraz finansowe otrzymujemy zawsze przy pisaniu równego rodzaju biznes planów, wniosków związanych z pozyskaniem dodatkowych funduszy na rozwój przedsiębiorstwa  oraz zapytań ofertowych. 

Spółdzielnia oraz jej pracownicy liczą na możliwość skorzystania również z takich form wszelakiego doradztwa. Bardzo chętnie skorzystalibyśmy jeszcze z dotacji umożliwiających rozwój przedsiębiorstwa, dających perspektywę zatrudniania coraz większej ilości pracowników, co przekłada się na rozwój naszej spółdzielni. Nie wyobrażamy sobie więc istnienia oraz rozwoju spółdzielni bez  projektu  WOES 🙂 

Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content