Spółdzielnia Socjalna Inter Media #WaszeRelacjeSąWażne

Beata Janicka, prezes Spółdzielni Socjalnej INTER MEDIA:

 

Spółdzielnia Socjalna INTER MEDIA działa w branży mediów. Zajmuje się głównie obsługą medialną gmin powiatu konińskiego oraz foto i video filmowaniem dla osób prywatnych oraz firm. Nasza siedziba znajduję się w Centrum Kultury w Kleczewie.

W związku z zaistniałą sytuacja praca Spółdzielni została znacznie ograniczona. Odwołano wszelkie zaplanowane wydarzenia (imprezy masowe, sesje rad gminy i miasta, konkursy, odwołano zaplanowane wywiady i materiały promocyjne dla przedsiębiorstw) co znacznie zmniejszyło nasze dochody. Staramy się pracować zdalnie jednak nie możemy w pełni wykorzystać naszego potencjału.

Jesteśmy dobrej myśli i staramy się, aby przez ten czas nasza Spółdzielnia nie upadła. Mamy nadzieję, że kiedy sytuacja się uspokoi uda nam się nadrobić straty jakie ponieśliśmy w związku z pandemią.
W obecnej sytuacji najważniejsze jest dla nas dobro naszych pracowników i to aby zostali oni zdrowi i po kwarantannie wrócili do nas. Życzymy wszystkim pozostałym wytrwałości w tych trudnych dla nas chwilach i prosimy jednocześnie o to aby pozostali w domach.

Pozdrawiamy,

Zespół SPS INTER MEDIA

Grafika przedstawia zdjęcia Redakcji – Barbara Janicka-Pawlak (w ręce trzyma mikrofon oraz podkładkę, na nią skierowana jest kamera), Piotra Stefańskiego (stojącego przy kamerze, ma założone słuchawki na uszach) oraz Beatę Janicką.

 

Spółdzielnia Socjalna Inter Media jest wydawcą regionalnej Telewizji TTR, która funkcjonuje na lokalnym rynku od stycznia 2017 roku. Przedsiębiorstwo społeczne powstało 24 sierpnia 2016 roku i aktywnie działa na rzecz promocji i informacji w regionie. 

Spółdzielnia  realizuje również usługi produkcji filmów promocyjnych dla firm i instytucji, spotów reklamowych, produkcyjnych, usługi z zakresu fotografii, obróbki materiałów audiowizualnych i szeroki wachlarz pomniejszych produktów marketingowych

Spółdzielnia Socjalna Inter Media

Ul. Al. 600-lecia 33, 62-540 Kleczew

E-mail: redakcja@ttr24.pl

Telewizja TTR 

Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content