Przy kawie o sprawie: rozmawiamy o biznesie społecznym!

Czy biznes może być społeczny? 
Czy chęć pomocy innym i akcje społeczne mogą stać się dochodowe? 
Zapraszamy na spotkanie przy kawie podczas którego porozmawiamy o łączeniu działań społecznych z działalnością gospodarczą. 

Już 7 marca 2019 roku w Koninie! #KoninMiastoKobiet

Porozmawiajmy o biznesie społecznym to spotkanie przy kawie podczas którego chcemy rozmawiać o łączeniu działań społecznych z działalnością gospodarczą. Czy to jest możliwe? Oczywiście, że tak!

Spotkanie ze spółdzielczyniami

Do stołu zapraszamy zarówno  praktyków w prowadzeniu biznesu  jak i osoby, które rozważają założenie przedsiębiorstwa.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawicielki przedsiębiorstw społecznych z subregionu konińskiego: Anna Leśna- Szymańska (Konińska Spółdzielnia Socjalna Spektrum), Paulina Majdzińska (Spółdzielnia Socjalna Blues Hostel) oraz Iwona Maciejewska (Spółdzielnia Socjalna Komunalka). Porozmawiamy o spółdzielczości socjalnej, prowadzeniu firmy, organizacjach pozarządowych, działalności płatnej i odpłatnej, akcjach i kampaniach społecznych. 

 

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną stworzeniem przedsiębiorstwa społecznego, działasz w sektorze ekonomii społecznej lub interesuje Cię łączenie działań społecznych z biznesem to spotkanie jest dla Ciebie!

 

Spotkanie już 7 marca, o godzinie 15:00 w kawiarni Kawka Karafka, która znajduje się przy Konińskim Bulwarze Nadwarciańskim.
W trakcie spotkania będzie możliwość zapoznać się z aktualną ofertą WOES, wsparcia merytorycznego i finansowego Ośrodka oraz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami.
 

Zapisy na spotkanie:

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo (karolina.derezynska@spoldzielnie.org) do 6 marca 2019 roku (lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc). 

W tytule maila proszę wpisać „Spotkanie przy kawie 07.03.2019” a w treści proszę podać imię i nazwisko osób chcących uczestniczyć w spotkaniu. 
 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny!
 
Wydarzenie jest realizowane w ramach inicjatywy Konin Miasto Kobiet! Serdecznie zapraszamy!
http://koninmiastokobiet.pl/event/porozmawiajmy-o-biznesie-spolecznym/
Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content