Doradztwo WOES – podsumowanie 2018-2023

Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej prowadzimy nieprzerwanie od 2010 roku. By mógł on funkcjonować finansujemy jego działalność z projektów*. Dlatego też co kilka lat podejmujemy działania na rzecz pozyskania środków finansowych by móc robić dla Was coraz więcej i coraz lepiej.

*Obecna działalność Ośrodka współfinansowana jest przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).

Przystępujemy zatem do działania. Podsumowujemy nasze dotychczasowe działania i planujemy kolejne. Przed Wami czas podsumowań ostatnich pięciu lat naszej działalności.

Gotowi, no to zaczynamy!

 

-> Podsumowanie WOES 2018 – 2023

 

Działania projektowe WOES rozpoczęto w październiku 2018 roku, a kończymy je w 2023 roku. To naprawdę kilka lat wytężonej pracy w obszarze ekonomii społecznej. Nasi doradcy – 20 specjalistów z różnych dziedzin przez prawie 6000 godzin (!) świadczyli doradztwo dla podmiotów ekonomii społecznej, lokalnych społeczności i oczywiście przedsiębiorstw społecznych.

To doradztwo z zakresu ekonomii społecznej, prawa, animacji partnerstw lokalnych, finansów, księgowości i marketingu. To wsparcie m.in. dla nowych i istniejących spółdzielni socjalnych, fundacji i stowarzyszeń.

To godziny doradztwa w naszym biurze w Koninie, ale i spotkania z Wami – „w terenie”, u Was, w ramach „mobilnego ośrodka”. Dostosowane do Waszych potrzeb i możliwości.

Od formalności, przez diagnozy, sieciowania, analizy do wypracowania rozwiązań, pozyskania środków finansowych, nowych działalności, rozwoju Waszych przedsiębiorstw – nasi doradcy zrealizowali z Wami wiele celów i kroków milowych.

Planujemy jeszcze więcej – w nowym WOES przygotujemy dla Was nowe formy wsparcia i doradztwa – to już za chwilę.

Jeśli macie pytania, chcecie się skonsultować z naszymi doradcami – cały czas jesteśmy dla Was dostępni – zapraszamy!  

 

Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content