Ośrodek

Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej to jeden z najlepszych Ośrodków Wspierania Ekonomii Społecznej w kraju.

O nas

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych to organizacja pozarządowa, która od ponad 20 lat działa w sektorze ekonomii społecznej. Swoją siedzibę …

Ośrodek

Od 2010 roku nieprzerwanie prowadzimy  Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej. Jest to Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.   

Akredytacja OWES

Akredytacja OWES to proces w ramach, którego podmioty chcące pełnić funkcje ośrodków wsparcia ekonomii społecznej (OWES) uzyskują potwierdzenie posiadania odpowiednich …

Dotacje

Wsparcie finansowe w ramach projektu WOES

PES

Przedsiębiorstwa ekonomii społecznej łączą działalność gospodarczą z działalnością na rzecz społeczności lokalnej!

Kontakt

Konin

Wrzosowa 7
62-510 Konin
tel. 63 245 58 29 
e-mail: biuro@spoldzielnie.org

Biuro OWES jest czynne pon.-pt. w godzinach od 8:00-16:00

Informacja o dostępności znajduje się w zakładce Ośrodek.

Poznań

ul. Górecka 115
61-475 Poznań
tel.: 61 887-11-66
biuro@spoldzielnie.org

Biuro OWES jest czynne pon.-pt. w godzinach od 8:00-16:00

Informacja o dostępności znajduje się w zakładce Ośrodek.

Przemysław Piechocki

pp_strona

Prezes Zarządu Stowarzyszenia
przemyslaw.piechocki@spoldzielnie.org
tel. 506 144 856

Jagoda Paluch

DSC_4696

Koordynatorka działu księgowo-finansowego
jagoda@spoldzielnie.org
tel. 695016849

Marek Gruchalski

marekgruchalski

Radca Prawny

Doradca kluczowy
marekgruchalski@gmail.com

Anna Dranikowska

Specjalistka ds. promocji i PR

Koordynatorka działu edukacji

anna@spoldzielnie.org
tel. 503 742 305

Zbigniew Prałat

Koordynator ds. inkubacji i wsparcia finansowego 
zbigniew.pralat@gmail.com
tel. 61 887 11 66

Jarosław Wypyszyński

jarek2_strona

Koordynator działu ds. animacji i partnerstw lokalnych
jarekwypyszynski@gmail.com
tel. 518 359 273

Karolina Dereżyńska

Specjalistka ds. promocji PES
karolina.derezynska@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

Maria Lewandowska

Specjalistka ds. kontroli, monitoringu i wsparcia PES

maria.lewandowska@spoldzielnie.org

tel. 606 634 047

Dawid Zbawicki

Doradca kluczowy

dawid.zbawicki@spoldzielnie.org

tel. 665 999 097

Joanna Szymczak

Specjalistka ds. wsparcia, monitoringu i kontroli PES

joanna.szymczak@spoldzielnie.org
tel: 63 245 58 29

Maciej Sobczak

Doradca biznesowy

maciej.sobczak@spoldzielnie.org

tel.: 63 245 58 29

Andżelika Smorawska

Specjalistka ds. reintegracji

andzelika.smorawska@spoldzielnie.org 

tel. 63 245 58 29

Karolina Kortyla

Dział księgowo-finansowy
karolina.kortyla@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66 

Michał Sobieraj

Dział księgowo-finansowy
michal.sobieraj@spoldzielnie.org
tel.: 61 887-11-66

Maria Mirowska-Jon

Dział księgowo-finansowy
maria.mirowska@spoldzielnie.org

Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content