Zapraszamy na Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej!

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych – Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej (WOES) serdecznie zaprasza do udziału w Wielkopolskim Forum Ekonomii Społecznej, które odbędzie się 14-15 marca 2024 roku w Licheniu Starym/ k. Konina. 

 

 


Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Przyszłość jest teraz” – jesteśmy zdania, że to hasło dobrze odzwierciedla rzeczywistość, w jakiej znalazł się sektor ekonomii społecznej. Nowa unijna perspektywa programowa, ale też podpisanie przez Polskę Mapy Drogowej z Liege postulującej wdrożenie wdrażania przez Komisję do 2030 r. „Planu działania na rzecz ekonomii społecznej” otwierają przed nami możliwości rozwoju.

Jednocześnie bardziej niż kiedykolwiek jesteśmy świadomi wyzwań, przed jakimi stoi ruch spółdzielczy. Wyzwań związanych z deinstytucjonalizacją usług społecznych, cyfrową i zieloną transformacją oraz kształceniem w obszarze przedsiębiorczości społecznej na wszystkich szczeblach edukacji. Jesteśmy świadomi tych wyzwań i gotowi do zmierzenia się z nimi. 
Jednocześnie Wielkopolskie Forum Ekonomii Społecznej jest corocznym świętem wielkopolskiego sektora ekonomii społecznej. Naszym świętem. Okazją do spotkań i inspirujących rozmów.

Nie może Was tam zabraknąć! 

 
Rejestracja na wydarzenie

 
Swój udział należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego
Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do 8 marca 2024 roku. 
 
WFES 2024 – PROGRAM
 
 
 
 
Wydarzenie jest finansowane w ramach projektu Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej.
Projekt WOES jest realizowany w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027 (FEW) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
Skontaktuj
się z Nami:
  • Konin
    ul. Wrzosowa 7 | 62-510 Konin | tel.: 63 245 58 29 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
  • Poznań
    ul. Górecka 115 | 61-475 Poznań | tel.: 61 887-11-66 | e-mail: biuro@spoldzielnie.org
Skip to content